Baltic Park Pogorzelica - Lokale usługowe

14 lokali handlowo-usługowych

Zróżnicowane powierzchnie od 47 do 224 m2


Lokale z przedogródkiem


Przy promenadzie

Wysoki standard


100% bezpieczeństwo transakcji

przejdź do strony

Baltic Park Pogorzelica, to nie tylko apartamenty, ale także wymarzone miejsce na prowadzenie Twojego biznesu. Ciąg handlowy przynależy do kompleksu apartamentowego Baltic Park, więc skupia ruch turystów mieszkających w tym i sąsiednich obiektach.

Lokale usługowe (handlowo-gastronomiczne) mieszczące się przy ulicy Wojska Polskiego 7, przy głównej promenadzie Pogorzelicy, są bezpieczną i zyskowną formą inwestycji. Ulica Wojska Polskiego to nadmorska promenada oblegana przez turystów.

Pogorzelicę odwiedza rocznie kilkadziesiąt tysięcy osób. Oferta gastronomiczna czy usługowa wciąż jest nieco skromniejsza niż w sąsiednich miejscowościach, co wiąże się z większymi możliwościami rozwoju.

Wysoki standard wykończenia, staranny projekt, przestrzenie ekspozycyjne wzdłuż jednej z głównych ulic, to cechy miejsca idealnego do prowadzenia działalności premium.. Sosnowy las, czysta plaża i dobrej jakości kąpielisko uzupełniają ofertę dla bardziej wymagających klientów. Bliskość zejścia na plażę pozwala obsługiwać turystów bezpośrednio przed, w trakcie i po plażowaniu.

Polscy turyści coraz więcej czasu spędzają na urlopie, ale mają też coraz wyższe wymagania. Otwarte do późna sklepy, ekspresowe usługi kosmetyczne, nietypowe koncepty gastronomiczne – ten czas szybkiego rozwoju sektora usług jest idealny, by zainwestować we własny lokal handlowy w Pogorzelicy na sprzedaż!