O firmie

Master House Sp. z o.o. Sp. Komandytowa to działający od 2012 roku deweloper skoncentrowany na rynku zachodniopomorskim. Master House jest najmłodszą spółką grupy kapitałowej Master Ltd., która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku jako firma specjalizująca się w remontach maszyn i urządzeń.

Pierwsza inwestycja Master House to zrealizowane w 2015 roku osiedle Baltic Park w Pogorzelicy. Zaprojektowanie, budowa, a wreszcie wprowadzenie do sprzedaży około 200 apartamentów nad morzem i kilkunastu lokali usługowych przy głównej promenadzie miejscowości były udanym startem w branży deweloperskiej.

Wiemy, czego chcą nasi klienci: urokliwego otoczenia blisko lasu i wody, a jednocześnie komfortu i prestiżu, jaki daje przemyślana i nowoczesna architektura.
W 2018 roku Master House zrealizował kolejny projekt w Warzymicach pod Szczecinem. Osiedle Sympatyczne położone jest w urokliwej miejscowości kilka kilometrów od Szczecina, niedaleko Parku Krajobrazowego Doliny Dolnej Odry. Kameralna zabudowa tego zamkniętego osiedla jest idealna dla młodych rodzin. Osiedle to składa się łącznie z 46 mieszkań znajdujących się w dwóch budynkach.

Obecnie realizowana jest kolejna inwestycja w Pogorzelicy pod nazwą Baltic Park 2. Całe osiedle będzie się składało z 7 budynków. Inwestycja została podzielona na 3 etapy. Pierwszy, zrealizowany, obejmuje trzy budynki (oznaczone numerami 5, 6, 7). Znajduje się w nich łącznie 114 apartamentów – po 38 w każdym budynku. Budynki wyposażone będą we własne windy i kotłownie, a apartamenty – w przestronne ogródki lub tarasy.

Kolejną inwestycją realizowaną przez Master House jest osiedle, zlokalizowane przy ul. Jerzego Janosika w Szczecinie, pod nazwą Crocus Hill.
Docelowo całe osiedle będzie się składało z 3 budynków. Inwestycja została podzielona na 3 etapy. Realizowany obecnie pierwszy etap inwestycji
obejmuje budowę 1 budynku wielorodzinnego dwuklatkowego wraz z parkingami podziemnymi (w projekcie budowlanym oznaczone jako A i B),
w którym zaprojektowano łącznie 100 mieszkań. Budynek wyposażony będzie we własne windy, a mieszkania – w przestronne ogródki lub loggie.

Działalność firmy jest ściśle związana z województwem zachodniopomorskim – od początków w branży stoczniowej po obecnie realizowane inwestycje w najbardziej perspektywicznych i urokliwych miejscowościach regionu.